Γενική Συνέλευση Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων καλεί όλα τα μέλη του παλαιά και νέα σε Γενική Συνέλευση την Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017 στον χώρο του Σχολείου στις 18:00 το απόγευμα.

Θέματα Ημερήσιας Διάταξης :

• Απολογισμός του έργου του Συλλόγου για τη σχολική χρονιά 2016-2017.
  • Συζήτηση για την λειτουργία του σχολείου και λήψη αποφάσεων από τη Γ.Σ. για σχετικά θέματα που μας αφορούν (καθαριότητα, ασφάλεια κλπ )
  • Συζήτηση προτάσεων για δραστηριότητες και ενέργειες του Συλλόγου, προγραμματισμός και λήψη αποφάσεων από τη Γ.Σ. γι? αυτές (εκδηλώσεις, έργα ανάπλασης-βελτίωσης κλπ )
  • Συζήτηση επί θεμάτων που θα τεθούν από παρευρισκόμενους γονείς.

Στόχος μας να αξιοποιηθούν όλοι οι φίλοι γονείς που έχουν την θέληση και την διάθεση, ώστε  να κάνουμε τον σύλλογό μας δυνατό, για να διεκδικεί το καλύτερο για τα παιδιά μας, να παρεμβαίνει ουσιαστικά και να δίνει έγκαιρα και αποτελεσματικά λύσεις στα προβλήματα του Σχολείου μας.

το Δ.Σ.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...