Ανακοίνωση για το “Κουτί της Αγάπης”

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ                                                               Βέροια,   11/12/2020

9ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

email: sylgon9dimver@yahoo.gr

Ανακοίνωση για το “Κουτί της Αγάπης”

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών της φετινής χρονιάς, που καθιστά αδύνατη την ετήσια δράση “Κουτί της Αγάπης” για συγκέντρωση αγαθών στο χώρο του σχολείου, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας θα διενεργήσει συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης για οικογένειες που το χρειάζονται με τη βοήθεια της εκκλησίας της Αγ.Παρασκευής. Όσοι γονείς θέλουν να προσφέρουν, μπορούν να παραδίδουν τρόφιμα μακράς διάρκειας και είδη πρώτης ανάγκης (μακαρόνια, ρύζι, γάλα , χαρτί υγείας , απορρυπαντικά κτλ.) στους ιερείς της εκκλησίας της Αγ.Παρασκευής από Δευτέρα 14/12 και όλες τις καθημερινές από τις 9:00π.μ. έως τις 12:00μ.μ. και από τις 17:00 έως 18:00 μ.μ.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων κ σας ευχόμαστε Καλές Γιορτές με υγεία και αισιοδοξία για όλους!

Το Δ.Σ.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...